شناسهٔ خبر: 46981 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

امروز ۲۲ آذرماه انجام می‌شود:

جزئیات سفر وزیر راه و شهرسازی به استان اصفهان/ حضور در هفتمین کنفرانس بین‌المللی توسعه پایدار و عمران شهری/ افتتاح کارخانه تاریخی ریسباف اصفهان

آخوندی سفر وزیر راه و شهرسازی امروز ۲۲ آذرماه در رأس هیاتی با هدف حضور در هفتمین کنفرانس بین‌المللی توسعه پایدار و عمران شهری و بازگشایی کارخانه ریسباف به اصفهان سفر می‌کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی امروز ۲۲ آذرماه با هدف حضور در هفتمین کنفرانس بین‌المللی توسعه پایدار و عمران شهری به اصفهان سفر می‌کند.

گفتنی است این کنفرانس به عنوان باسابقه‌ترین گردهمایی سالانه علمی، پژوهشی و اجرایی فعالان عرصه توسعه پایدار توسط اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، موسسه آموزش عالی دانش‌پژوهان پیشرو، شهرداری اصفهان و معاونت شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی، شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، دانشگاه هنر و دانشگاه صنعتی دورتموند آلمان برگزار و به مباحث مرتبط با توسعه پایدار خواهد پرداخت که اولین دستاورد آن بازگشایی کارخانه ریسباف به عنوان ارزشمندترین میراث صنعتی اصفهان است.

همچنین براساس برنامه این سفر ۲ روزه، برگزاری جلسه با معاونین و مدیران کل راه و شهرسازی استان‌ها نیز از دیگر برنامه‌های وزیر راه و شهرسازی در این سفر خواهد بود./

نظر شما