شناسهٔ خبر: 48348 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در راستای بهره‌گیری از نقطه نظرات انبوه‌سازان صورت گرفت:

جزئیات نشست مشترک مدیر شهرسازی و معماری مازندران با انبوه‌سازان، مشاوران و شهرداری‌های استان

جلسه مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در نشست مشترک با انبوه‌سازان، مشاوران و شهرداری‌های استان عنوان کرد: طرح جامع مسکن سندی است ملی که چشم‌انداز بخش مسکن را در سال‌های آینده ترسیم می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، علی ثباتی مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان در این نشست که در خصوص طرح‌های در دست تهیه تفصیلی شهرسازی و طرح جامع شهرهای بابل، آمل، قائم‌شهر و بهشهر با هدف بهره‌گیری از نقطه نظرات انجمن صنفی انبوه‌سازان استان در فرآیند طرح برگزار گردید، یادآور شد:

در چشم‌انداز بخش مسکن هدف‌ها به معنای تغییرات مطلوب، قابل‌دستیابی و قابل‌سنجش در مسکن خانوارها در دوره‌های پنج‌ساله آینده ترسیم می‌شود و راهبردها و راهکارهای دستیابی به این اهداف تدوین می‌گردد.

مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان ضمن اشاره به اهمیت نقش انبوه‌سازان در روند توسعه آتی شهرهای استان تصریح کرد: بهره‌مندی از نقطه نظرات اعضای این انجمن در روند تهیه طرح‌های توسعه شهری می‌تواند در فرآیند اجرائی نمودن طرح‌های توسعه و استفاده از ظرفیت‌های این انجمن در ایجاد فضاهای شهری سرزنده و پویا، نتایج مثبتی در پی داشته باشد.

در ادامه این نشست نمایندگان انجمن مذکور در پنج شهر به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداخته و پس از آن مشاوران تهیه‌کننده طرح‌های توسعه شهری مذکور و در نهایت معاونان شهرسازی شهرداری‌های ساری، قائم‌شهر، بابل و بهشهر و نماینده شهرداری آمل نظرات خود را حول موضوع بیان کردند.

گفتنی است، در پایان جلسه مقرر شد جلسات اختصاصی طرح‌های مذکور به طور مجزا با حضور نمایندگان انجمن انبوه‌سازان تداوم یابد.

نظر شما