شناسهٔ خبر: 48378 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در خراسان جنوبی انجام شد:

اجرای عملیات تعریض محور بشرویه – دیهوک به طول ۲ کیلومتر

آسفالت رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان بشرویه خراسان جنوبی از اجرای روکش آسفالت سه‌راهی بشرویه- دیهوک به طول ۲ کیلومتر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان جنوبی، محمد خیری رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان بشرویه گفت: اجرای روکش آسفالت سه‌راهی بشرویه- دیهوک به طول ۲ کیلومتر در حال انجام است.

وی در ادامه افزود: در راستای افزایش ارتقاء ایمنی محورهای مواصلاتی شهرستان بشرویه و به منظور رفاه حال کاربران جاده‌ای، ۲ کیلومتر از محور بشرویه – دیهوک روکش آسفالت می‌گردد.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان بشرویه با بیان اینکه برای اجرای این عملیات بیش از ۷۰ تن قیر نیاز است، اظهار کرد: رقم ریالی انجام این عملیات نیز ۲۲۰ میلیون تومان است.

خیری انجام این پروژه را صورت پیمانی عنوان داشت و یادآور شد: این پروژه از اواسط مهرماه آغاز و تا اوایل اسفندماه ادامه خواهد داشت.

وی در پایان متذکر شد: شهرستان بشرویه دارای بیش از ۷۳۴ کیلومتر جاده بین‌شهری و روستایی است که عملیات روکش آسفالت محورها، همه‌ساله به تناسب اعتبارات و یا با تأمین قیر رایگان در برنامه این اداره کل قرار می‌گیرد که با توجه به خرابی محورها و اولویت‌بندی انجام شده نسبت به انجام روکش محورهای منتخب اقدام می‌گردد.

نظر شما