شناسهٔ خبر: 49234 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

جهانگیری تاكيد كرد:

سازمان برنامه و بودجه راهكارهای تامین مالی طرح‌های آزادراه‌ها را تدوین كند

جهانگیری معاون اول رییس جمهوری بر لزوم تدوین برنامه ای برای تأمین مالی جهت اجرای طرح های آزادراه های کشور تاکید کرد و گفت: با اجرای این طرح ها کاری ماندگار و پرفایده برای کشور انجام خواهد شد.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، اسحاق جهانگیری روز یکشنبه در جلسه بررسی راهکار‌های تامین منابع مالی برای ساخت آزادراه‌های کشور با اشاره به گزارش های ارائه شده در خصوص آزادراه های در دست احداث و در دست مطالعه و نحوه تامین منابع مالی مورد نیاز برای تکمیل این آزادراه ها، از سازمان برنامه و بودجه خواست جلسه ای را با دستگاه های مرتبط برگزار و راهکارهای تامین مالی اجرای این طرح ها را بررسی کنند.

معاون اول رییس جمهوری بر لزوم تدوین برنامه ای برای تأمین مالی جهت اجرای طرح های آزادراههای کشور تاکید کرد و گفت: با اجرای این طرح ها کاری ماندگار و پرفایده برای کشور انجام خواهد شد.

در این جلسه که وزیران راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی و رییس کل بانک مرکزی نیز حضور داشتند، گزارشی از وضعیت آزادراه های کشور و طرح های در حال ساخت در دست مطالعه ارائه شده و منابع مالی مورد نیاز برای اجرای این طرح ها نیز مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست راهکارهای تأمین منابع مالی مورد نیاز طرح های آزادراه های کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد سازمان برنامه و بودجه، راهکارهای مشخصی برای تأمین منابع مالی پروژه های آزادراهی کشور تدوین کند.

نظر شما