شناسهٔ خبر: 50248 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) / بهسازی و نوسازی بخش‌های مهم ترمینال مسافری در دستور کار

بازدید معاون معماری و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی از شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره) بازدید کرد و در جریان این بازدید، بهسازی و بازسازی بخش‌های مهم ترمینال در دستورکار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از دفتر ارتباطات، رسانه و امور بین الملل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، عصر روز گذشته 9 اسفندماه، دکتر محمد سعید ایزدی معاون معماری و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی از بخش های مختلف شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بازدید کرد.

در این بازدید مقرر شد بهسازی و بازسازی بخش‌های مهم ترمینال از جمله سقفهای کاذب، سیستم روشنایی، رنگ آمیزی ستونها با همکاری معاونت معماری و شهرسازی وزارت راه و شهرسازی در دستور کار قرار گیرد و تا آغاز سال نو اقدامات اولیه انجام شود.

علی رستمی معاون امور فرودگاهی و عضو هیئت مدیره، کوروش فتاحی عضو هیئت مدیره و مجری ترمینال سلام و ایرانشهر، فرزاد همدانچی مدیر پروژه ترمینال سلام و جمعی از مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) دکتر ایزدی را در این بازدید مشایعت کردند.

نظر شما