شناسهٔ خبر: 52026 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

حضور بانک‌مسکن در ۲۰۱۸ FINEX

نمایشگاه بورس و بانک بانک مسکن به همراه شرکت‌های زیر مجموعه خود، در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه FINEX۲۰۱۸ شرکت خواهد کرد، تا جدیدترین محصولات خود را به مخاطبان ارائه کند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از بانک مسکن، یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ فروردین ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه ۴ چهار روزه، بانک مسکن با همراهی شرکت های زیر مجموعه نظیر «شرکت تامین سرمایه بانک مسکن»، «شرکت واسپاری مسکن»، «شرکت کارگزاری بانک مسکن»، «شرکت گروه سرمایه گذاری بانک مسکن»، «گروه مالی بانک مسکن» و «صندوق ره آورد آباد بانک مسکن» شرکت خواهد کرد.

این نمایشگاه به عنوان بزرگترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه بورس، بانک و بیمه برپا می شود، فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال، دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازدید دست‌اندرکاران و متخصصان این عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این عرصه، فعالیتها و نوآوری‌های آتی خود را معرفی کنند.

نظر شما