شناسهٔ خبر: 52201 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

سرکنسول ایران در اربیل خبر داد:

از سرگیری پرواز تهران- اربیل از هفته آینده

هواپیما ماهان سر کنسول ایران در اربیل از از سر گیری پرواز تهران-اربیل در هفته آینده خبر داد و گفت: مذاکرات برای برقراری مجدد پرواز تهران-سلیمانیه نیز در حریان است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از ایسنا، مرتضی عبادی  با بیان این مطلب گفت: خطوط پروازی تهران به اربیل که مدتی قبل با انسداد خطوط هوایی اقلیم توسط بغداد متوقف شد از روز جمعه ۷ اردیبهشت ماه از سرگرفته می شود.

 وی  افزود: خطوط هوایی تهران- اربیل فعلا با دو پرواز در روزهای سه شنبه و جمعه در هفته آغاز و برای افزایش آن تلاش خواهد شد.

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در اربیل از سرگیری پروازها بین اربیل و تهران را در افزایش همکاری های فی مابین و تعامل تجار وبازرگانان  و همچنین رونق گردشگری موثر دانست .

وی در خصوص از سرگیری پروازها در خطوط پروازی تهران و سلیمانیه نیز گفت:موافقت های اصولی در رابطه با برقراری مجدد خطوط پروازی مذکور وجود دارد و شرکت های مرتبط در حال انجام هماهنگی های فنی مرتبط هستند که به محض اتمام به آگاهی خواهد رسید.

عبادی افزود : مسافران محترم از هم اکنون می توانند از طریق رایانه یا با مراجعه به دفاتر شرکت هواپیمایی ماهان  نسبت به اخذ بلیط اقدام کنند .

نظر شما