شناسهٔ خبر: 53739 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در خراسان شمالی برگزار شد:

دیدار مردمی ۶ شهروند با معاونت بازآفرینی شهری، مسکن و معاونت املاک و حقوقی

جلسه رئیس اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی از برگزاری دیدار مردمی ۶ شهروند با معاونت بازآفرینی شهری و مسکن و معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی، سید داود دانشمند بیان کرد: در این ملاقات که در محل اداره کل راه و شهرسازی برگزار شد ۲ نفر از شهروندان با مهندس عمادیان فر معاونت بازآفرینی شهری و مسکن و ۴ نفر نیز با مهندس ایران پناه معاونت املاک و حقوقی دیدار داشتند.

وی گفت: در این دیدار عمادیان فر به مشکلاتی با موضوعات انصراف مسکن مهر، اضافه واریزی مسکن مهر در حوزه مسکن پاسخ دادند.

دانشمند تصریح کرد: همچنین مهندس ایران پناه نیز در حوزه املاک و حقوقی به مشکلاتی از قبیل واگذاری زمین، زمین‌های تصرف شده، دستورات لازم را صادر کرد.

گفتنی است افرادی که خواهان ملاقات حضوری با مدیرکل راه و شهرسازی استان دکتر مصطفی‌زاده یا هریک از معاونت‌ها هستند می‌توانند با مراجعه به سایت WWW.nkh.mrud.ir جهت دیدار اقدام نمایند و ثبت‌نام متقاضیان تنها از طریق سایت اداره کل میسر خواهد بود و لازم نیست تا مراجعه‌کنندگان برای ثبت درخواست به صورت حضوری و با صرف وقت و هزینه به اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی مراجعه کنند. 

نظر شما