شناسهٔ خبر: 55549 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان عنوان کرد؛

آغاز عملیات اجرایی سه طرح عمرانی در شهر بندرعباس

غلامحسین شیری عملیات اجرایی ۳ پروژه عمرانی در شهر بندرعباس با اعتباری بیش از ۵۷ میلیارد تومان و با محوریت ساماندهی مسیرهای مواصلاتی شهر بندرعباس آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی هرمزگان، " غلامحسین شیری " در حاشیه این آئین که با حضور استاندار، فرماندار و نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد اظهار کرد: این طرح‌ ها در مجموع با اعتبار ۵۷ میلیارد تومان و تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.

شیری افزود: اصلاح خروجی شرق بندرعباس به طول دو و نیم کیلومتر و با اعتبار بیش از ۹ میلیارد تومان از جمله این پروژه هاست که در دست بررسی واجراست.

مدیرکل راه و شهرسازی هرمزگان بیان داشت: اصلاح ورودی شمال بندرعباس با ساخت تقاطع غیر همسطح با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان نیز از مصوبات سفر سال گذشته رئیس جمهور به هرمزگان است که عملیات آن آغاز شد و با ساخت این تقاطع غیر همسطح ۵۰ درصد از مسیر مواصلاتی شمال بندرعباس کوتاه ‌تر می‌‌شود.

شیری خاطرنشان کرد: در مسیر مواصلاتی غرب بندرعباس هم با ساخت پل به طول ۱۲۰ متر و طول مسیر ۹۰۰ متر شهرک مسکن مهر پیامبر اعظم (ص) بندرعباس به آزاد راه شهید رجایی متصل می‌شود.

در ادامه مرادی، نماینده بندرعباس در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به پیگیری ها و تلاش های مجموعه راه و شهرسازی استان، ایمن سازی و جلوگیری از تصادفات جاده ای را از اهم موضوعات مطروحه ی کشور دانست و خواستار توجه به امر ایجاد و توسعه زیرساخت ها در راستای صرفه جویی در مصرف سوخت شد.

عاشوری دیگر نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی نیز خواستار مشارکت بخش خصوصی در طرح های عمرانی استان شد و بیان کرد: تلاش این است که مردم احساس رضایتمندی شان افزایش پیدا کند و در نتیجه خدمات به مردم روز به روز از کیفیت مناسب تری برخوردار شود.

نظر شما