شناسهٔ خبر: 57144 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

بازدید قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از مسکن مهر گیلان

بازدید قائم مقام وزیر راه و شهرسازی این استان، از روند اجرایی و عملیاتی پروژه‌های باقیمانده مسکن مهر استان گیلان از مسکن مهر شهرهای رشت ، بندرانزلی و رستم آباد بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان، احمد مهرآبادی، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی این استان، با هدف بررسی از روند اجرایی و عملیاتی پروژه های باقیمانده مسکن مهر استان گیلان در سفر یک روزه خود به این استان از مسکن مهر شهرهای رشت، بندرانزلی و رستم آباد بازدید کرد.

وی در جریان بازدید از مسکن مهر بندرانزلی گفت : از مجموع ۴۰۴۷ واحد مسکن مهر بندر انزلی ۳۳۰۹ واحد افتتاح شده و ۷۳۸ واحد باقیمانده است که از این تعداد ۳۵۸ واحد فاقد متقاضی است.

مهرآبادی افزود : همچنین در شهر رشت از مجموع ۲۱۶۰۱ واحد مسکن مهر ۱۵۲۶۰ واحد افتتاح شده و ۶۲۴۱ واحد باقیمانده که از این تعداد ۴۲۶۰ واحد فاقد متقاضی است و از ۱۹۸۱واحد دارای متقاضی ۳۸۵ واحد در هفته دولت سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر کشور تصریح کرد : در هفته دولت سالجاری در استان گیلان در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت مجموعاً ۷۱۷ واحد مسکن مهردر شهرهای رشت ،بندرانزلی ،تالش ،آستانه اشرفیه ، رستم آباد ،لوشان و لنگرود به بهره برداری می رسد که برای اجرای این طرح ها با احتساب تسهیلات بانکی بالغ بر ۵۷۳۶۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی در پایان گفت : همچنین ۳۷۱ واحد مسکن مهر در هفته دولت در استان گیلان در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت افتتاح خواهد شد./

نظر شما