شناسهٔ خبر: 57153 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر:

سازمان بنادر یکی از سازمان های پیشرو در حوزه تعامل با رسانه هاست

محمد محسنی مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: سازمان بنادر و دریانوردی یکی از سازمان های پیشرو در حوزه تعامل با رسانه و جامعه خبرنگاران است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، محمد محسنی در مراسم گردهمایی مدیران رسانه های استان های ساحلی جنوب کشور و نخستین جشنواره رسانه و بندر خرمشهر ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: برگزاری این مراسم در راستای تقدیر و تجلیل از مقام خبرنگار و با حمایت مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی و همکاری همه جانبه سازمان منطقه آزاد اروند صورت گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه رسانه ها زبان گویا و گوش های شنوا در جامعه هستند افزود: نقش و جایگاه رسانه و خبرنگار در جهان امروز بر کسی پوشیده نیست و هر جا سخن از توسعه و پیشرفت وجود دارد حضور خبرنگار در آنجا احساس می شود.

مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر با اشاره به اینکه باید به نقش بی بدیل و اثرگذار خبرنگار در جامعه توجه شود گفت: مسؤلان در حوزه مأموریت خود باید به اهمیت و رفع دغدغه رسانه ها توجه داشته باشند، زیرا رسانه و خبرنگاران نماینده مردم جامعه هستند و در راستای تحقق مطالبات مردم عمل می کنند.

محسنی ادامه داد: سازمان بنادر یکی از سازمان های پیشرو در حوزه تعامل با رسانه و جامعه خبرنگاران است و همواره بر اطلاع رسانی و انعکاس رویدادها و فعالیت های خود در رسانه ها تأکید دارد.
وی ضمن تأکید بر اطلاع رسانی و پوشش بیشتر اخبار مربوط به دریا و اقتصاد دریا محور در رسانه ها، ابراز امیدواری کرد که گردشگری دریایی به عنوان ظرفیت غالب منطقه موجب بهبود وضعیت معیشت مردم شهرستان خرمشهر شود.

نظر شما