شناسهٔ خبر: 57625 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

آدم‌نژاد خبر داد:

استفاده از کانتر باز در ترمینال سلام/ تحول دروازه کنترل گذرنامه با هماهنگی نیروی انتظامی

شهرام آدم‌نژاد مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از تحول دروازه کنترل گذرنامه و ایجاد کانترهای باز در ترمینال سلام خبر داد.

شهرام آدم‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، به استفاده از امکانات جدید در ترمینال سلام اشاره کرد و گفت: ترمینال سلام چندین ویژگی به روز و متمایز از سایر ترمینال‌های کشور را دارا است.

وی ادامه داد: به عنوان مثال با هماهنگی نیروی محترم انتظامی وپلیس گذرنامه ترتیبی اتخاذ می‌کنیم که با ایجاد زیرساخت‌ها دروازه خروج از کشور و کنترل گذرنامه به شکل دیگری احداث شود و مسافران نیازی به عبور از دروازه‌هایی که اکنون در فرودگاه‌ها نصب هستند، نداشته باشند.

آدم‌نژاد ایجاد تحول در نحوه پذیرش مسافر را یکی دیگر از ویژگی‌های ترمینال سلام دانست و گفت: یکی دیگر از ویژگی‌های ترمینال سلام بحث کانتر باز است. وقتی مسافر وارد ترمینال سلام می‌شود، می‌تواند از تمام کانترها فرآیند چک‌این را انجام دهد و نیاز به رجوع به یک کانتر مشخص نیست.

وی افزود: البته این کار نیاز به زیرساخت قوی اطلاعاتی و هندلینگ واحد دارد که مشغول تهیه این زیرساخت‌ها هستیم. این یکی از بهترین خدماتی است که می‌تواند در یک ترمینال هوایی ارائه شود.

نظر شما