شناسهٔ خبر: 58981 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی عضو شورای سیاستگذاری مسکن طلاب و روحانیون استان شد

علیرضا مصطفی زاده بورا رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی خراسان شمالی از عضویت مدیرکل راه و شهرسازی استان در شورای سیاستگذاری مسکن طلاب و روحانیون استان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی ، با صدور حکمی از سوی نماینده ولی فقیه و امام جمعه بجنورد و رییس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و استاندار خراسان شمالی ، علیرضا مصطفی زاده،  مدیر کل راه و شهرسازی خراسان شمالی به عنوان عضو شورای سیاستگذاری مسکن طلاب و روحانیون استان خراسان شمالی منصوب شد .

در متن این  حکم خطاب به مدیر کل راه و شهر سازی خراسان شمالی آمده است :

در جمهوری اسلامی نقش علماء و روحانیون به عنوان هادیان معنوی و عقبه فکری این نظام مقدس ، همواره بی بدیل بوده و مقاطع مختلف به اثبات رسیده است. بی‌شک خدمت رسانی به شاگردان مکتب امام صادق (ع) در جهت کاهش دغدغه‌های معیشتی به ویژه در امر مسکن طلاب و روحانیون گرامی ، اقدام مبارکی است که ایشان را در انجام وظایف و مسئولیت‌های خطیرشان یاری می‌نماید .

از جنابعالی که بحمدالله داری تعهد و تخصص و تجارب ارزشمند مدیریتی می‌باشید جهت همکاری در این مهم دعوت نموده و شما را به عنوان عضو شورای سیاستگذاری مسکن طلاب و روحانیون استان خراسان شمالی منصوب می‌نماییم.

امید است با اتکال بر خداوند منان در جهت حل مشکل مسکن سربازان حضرت ولی عصر(عج) قدم‌های مبارکی بردارید . 

 

نظر شما