شناسهٔ خبر: 59211 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی گلستان مطرح کرد

رقابت ۳۱ کاندیدا برای ۱۱کرسی هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان گلستان

حسین محبوبی مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از رقابت ۳۱ نفر از مهندسان در هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان گلستان با یکدیگردر روز سه شنبه مورخ ۹۷/۷/۱۰ خبر داد و بیان داشت : دراین انتخابات و با رای مستقیم مهندسان ۱۱ نفر عضو اصلی و ۵ نفر عضو علی البدل به عنوان هیات مدیره انتخاب خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان : حسین محبوبی مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان اظهار داشت : این ۱۱ نفر در ۷ رشته تخصصی شامل رشته‌های عمران، برق، معماری، مکانیک، نقشه برداری، شهرسازی و ترافیک  و ۵ نفر عضو علی البدل  با رای اعضای سازمان به عنوان هیات مدیره جدید سازمان انتخاب می‌شوند.

وی با بیان اینکه این انتخابات هر سه سال یکبار برگزار می شود، ادامه داد: این انتخابات مهم ترین عرصه حضور و مشارکت تشکل‌های جامعه متخصصان و مهندسان استان گلستان است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان افزود: آغاز رای گیری از ساعت ۹ صبح ۱۰ مهرماه در گرگان(اداره کل فنی و حرفه ای ) و ۴ شهرستان شامل ترکمن (اداره راه و شهرسازی ترکمن) ، علی آباد کتول (دانشگاه آزاد اسلامی) ، گنبد (دانشگاه آزاد اسلامی ) و کلاله (اداره فنی و حرفه ای ) برگزار می شود بیان داشت: هیات اجرایی و نظارت هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان از حدود ۴ ماه قبل کار خود را آغاز و فرآیند نام نویسی و بررسی صلاحیت‌ها و برنامه‌ریزی برای برگزاری انتخابات آغاز کرده بودندکه از این بین  ۳۱ نفر تایید صلاحیت و برای عضویت در هیات مدیره رقابت می‌کنند.

گفتنی است انتخابات هشتمین دوره هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان ازساعت ۹ صبح فردا دهم مهرماه آغاز شده و تا ساعت ۱۷ در گرگان و ۴ شهرستان استان ادامه دارد.

این مقام مسئول در خاتمه اظهار داشت: انتظار این است افرادی که به عنوان اعضای هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان انتخاب می شوند با تکیه بر اخلاق حرفه ای تمام تلاش خود را برای ارتقاء دانش فنی مهندسان و ارتقاء کیفیت زندگی مردم در حوزه ساخت و ساز داشته باشند.

شایان ذکر است استان گلستان بیش از ۹ هزار نفرعضو در سازمان نظام مهندسی ساختمان دارد که هر یک ازاعضا می توانند با داشتن کارت نظام مهندسی و یا کارت ملی  به محل های ذکر شده در گرگان و ۴ شهرستان مراجعه کرده و در انتخابات شرکت کنند.

 

نظر شما