شناسهٔ خبر: 59247 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد

بیش از ۳۰۰دانش آموخته دانشگاهی در مجموعه وزارت راه و شهرسازی به کار گرفته می‌شوند

سید سعید سید علایی معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی گفت: بر اساس برنامه جامع نیروی انسانی، در سال جاری ۳۰۰ دانش آموخته‌دانشگاهی در مجموعه وزارت راه و شهرسازی به کار گرفته می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه وبویراحمد،سید سعید سید علایی در آئین تکریم و معارفه مدیران کل پیشین و جدید راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج، اظهار داشت: آزمون استخدامی این افراد تیرماه امسال برگزار شد و ۲۳ مهرماه امسال نیز مصاحبه آنان انجام خواهد شد

وی افزود: این نیروها در حوزه‌های حمل و نقل، فناوری اطلاعات، حقوقی، مالی، مدیریت ساخت و سرمایه گذاری بکار گرفته می شوند.

سید علایی بیان کرد: هم اینک ۶۸ هزار نفر نیروی انسانی در مجموعه وزارت راه و شهرسازی مشغول به فعالیت هستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: بانک اطلاعاتی مدیران در این وزارتخانه ایجاد می شود تا اطلاعات علمی و قابل اتکا در بخش های شایستگی ، دانش مهارتی و تخصص نیروها به طور دقیق مشخص شود.

وی در ادامه گفت: بازآفرینی شهری یکی از سیاست های مهم دولت یازدهم و دوازدهم بوده و اقدامات قابل توجهی نیز در این زمینه انجام شده است.

وی ابراز داشت: در زمینه بازآفرینی شهری و برای ارتقای این حوزه معاونتی با عنوان بازآفرینی شهری و مسکن در اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و احمد لحاظ شده که باید همانند سایر ماموریت ها اقدام های قابل توجهی توسط آن صورت بگیرد.

سید علایی گفت: موقیعت جغرافیایی کهگیلویه و بویراحمد با توجه به ظرفیت های متفاوت آن از اهمیت بسزایی برخوردار است و با توجه به آمار ارائه شده، اداره کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد ۲ سال اخیر در حوزه های مسکن، بازآفرینی شهری، ریلی و بهداشت و درمان اقدامات چشمگیری انجام داده است.

نظر شما