شناسهٔ خبر: 60602 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان خبر داد؛

توزیع ۵۰۰۰ حلقه لاستیک در ۳ ماه گذشته بین کامیون داران خوزستانی

لاستیک کامیون مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: حدود ۵ هزار حلق لاستیک از ۱۵مرداد امسال تا به امروز در بین کامیون داران خوزستانی توزیع شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از فارس، غلامعباس بهرامی‌نیا، در رابطه با روند توزیع لاستیک در بین رانندگان خوزستانی اظهار کرد: وزارت صنعت معدن و تجارت به صورت جداگانه به هر استان سهمیه‌ای را تخصیص و عاملین فروش را تعیین می‌کند و رانندگان بر اساس کارکردی که داشته‌اند حواله‌ای دریافت می‌کنند.

وی افزود: ما به صورت مرتب و هفتگی، توزیع لاستیک را در تمام شهرستان‌های خوزستان برعهده داریم که این توزیع وابسته به ۳عامل میزان لاستیک‌های وارداتی، سطح تولید کارخانجات داخلی و همچنین کارکرد کامیون‌داران است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان با تاکید بر امکان متفاوت بودن آمار توزیع تصریح کرد: به نسبت سهمی که وزارت صنعت معدن و تجارت برای استان ها تعیین کرده است، سهمیه به آن استان تخصیص پیدا می‌کند که بر اساس این مطلب ممکن است ما هفته‌ای ۴۰۰ حلقه لاستیک توزیع کنیم اما در هفته بعد از آن شاهد توزیع یک هزار و ۱۰۰ حلقه لاستیک باشیم.

وی افزود: تعداد خودروها، وسایل نقلیه، کامیون‌ها و اتوبوس‌هایی که در سطح استان وجود دارد همگی در روند تخصیص سهمیه مؤثر هستند.

نظر شما