شناسهٔ خبر: 64038 - سرویس ریلی
نسخه قابل چاپ

پیام مدیرعامل راه‌آهن به مناسبت چهل‌سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران

پیروزی انقلاب اسلامی صفحه‌ای زرین در تاریخ حیات ملت ایران است

سعید محمدزاده مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در پیامی ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب‌اسلامی ایران گفت: پیروزی بزرگ انقلاب‌اسلامی ایران است، حماسه ماندگاری است که با حضور و نقش‌آفرینی مردمان با بصیرت و فداکار، صفحه‎ای زرین در تاریخ حیات ملت ایران گشود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، سعید محمد‌زاده در پیام خود به مناسبت چهل‌سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران نوشت: امسال چهلمین سال پیروزی بزرگ انقلاب‌اسلامی ایران است، حماسه ماندگاری که با حضور و نقش‌آفرینی مردمان با بصیرت و فداکار، صفحه‎ای زرین در تاریخ حیات ملت ایران گشود. با پیروزی انقلاب‌اسلامی ایران، تحول عظیمی در عرصه‎های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و علمی صورت گرفت و در این راه دستاوردهای شگرفی پدید آمد، به طوری که نام جمهوری‌اسلامی ایران در حوزه‌های مختلف بلندآوازه شد.

مدیرعامل راه‌آهن خطاب به همکاران راه‌آهن و در پیام خود افزوده است: در این رهگذر، صنعت راه‌آهن نیز تحولات زیادی را تجربه کرده است. امروز در جای‌جای میهن عزیزمان، از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب، کارکنان پرتلاش شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران کمر همت به آبادانی این سرزمین بسته‌اند تا براساس وظیفه ملی، با تلاش و همدلی در کنار هم، آینده بهتری را برای کشورمان رقم زنند. جایگاهی که حمل‌و‌نقل ریلی کشورمان امروزه بدان دست یافته است، مرهون تلاش و همت شبانه‌روزی زنان و مردانی است که همواره، صادقانه و همدلانه همراه‌مان بودند.

وی با تبریک این ایام هم،آورده است: با تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب‌اسلامی ایران و با گرامی‌داشت یاد رهبر فقید انقلاب، امام‌خمینی (ره) و تمام شهدای گرانقدر انقلاب ‌اسلامی و هشت سال دفاع‌مقدس، امیدوارم شاهد رشد و توسعه روز افزون کشور عزیز اسلامی‌مان در تمامی عرصه‌ها باشیم و به اتکای اتحاد ملی بتوانیم در مسیر تعالی میهن عزیزمان قدم‌های استوار برداریم.

نظر شما