شناسهٔ خبر: 65021 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

عابدزاده مطرح کرد

سال سختی در صنعت هواپیمایی در پیش داریم/ ارائه مجوز ساخت pom به بخش خصوصی

علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: تحریم‌ها کار ما را سخت کرده است و در یک سال آتی پیش‌بینی سیاستمداران این است که شرایط سختی را در پیش داریم که امیدواریم این یک سال را با موفقیت طی کنیم که اگر موفق شویم دشمن هم سر تعظیم فرود می‌آورد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از فارس، علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر عامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران اظهار داشت: مردم از حمل و نقل هوایی خواستهایی دارند و با مشکلات ما آشنا نیستند و این کار را برای ما سخت کرده است زیرا مسافران این صنعت قشر ویژه ای از جامعه هستند و انتظاراتی از ما دارند.

وی ادامه داد: تحریم‌ها کار ما را سخت کرده است و در یک سال آتی پیش‌بینی سیاستمداران این است که شرایط سختی را در پیش داریم که امیدواریم این یک سال را با موفقیت طی کنیم که اگر موفق شویم آنگاه دشمن هم سر تعظیم فرود می آورد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر اینکه باید این صنعت را سرپا نگه داریم گفت: ما وظیفه داریم همکاری با شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران داشته باشیم و تاکنون در این حوزه موفق بوده‌ایم.

وی اظهار داشت: ما اخیرا موفق شده ایم به بخش خصوصی مجوز ساخت pom بدهیم که اینها در سایه پذیرش مسئولیت است.

عابدزاده ادامه داد: در سال‌های اخیر که با مدیرعامل سابق شرکت فرودگاه‌ها همکاری داشتم ارتباطات بسیار مناسب بود و آقای مه‌آبادی از کسانی بود که مورد توجه خدا است و اثر گذاری خاصی در صنعت هوایی داشته است.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: در سال‌های اخیر در بحث احکام دائمی تلاش کردیم بیشترین استفاده را داشته باشیم و بیشترین مواد قانونی که می‌توانست به صنعت کمک کند در همین برنامه پنجم گرفتیم.

وی تاکید کرد: ما از آقای امیر مکری که به مدیر عاملی شرکت فرودگاه‌ها منصوب شده‌اند، دفاع می‌کنیم البته ایشان هم تاکید کرده‌اند راه گذشته را ادامه می‌دهیم./

نظر شما