شناسهٔ خبر: 66314 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

یک مقام مسئول در شرکت فرودگاه‌ها خبر داد:

تعطيلی چهار و نيم ساعته فرودگاه های پايتخت در روز ارتش

فرودگاه مهرآباد راهبر عمليات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوايی ايران گفت: همزمان با روز ارتش جمهوری اسلامی و اجرای مانور هوايی نيروهای مسلح در روز ۲۹ فروردين، پروازهای باري و مسافری در سه فرودگاه امام‌خمينی(ره)، مهرآباد و پيام از ساعت ۷ تا ۱۱:۳۰ صبح انجام نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط‌‌عمومی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران؛ ابراهیم مرادی، راهبر عمليات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوايی ايران گفت : به‌منظور حفظ ایمنی پروازهای شرکت کننده در رزمایش و دیگر پروازها، بنا به پیشنهاد ارتش جمهوری اسلامی ایران، فرودگاه‌های داخل TMA فرودگاه مهرآباد(شامل فرودگاه‌های مهرآباد، امام‌خمینی(ره) و پیام) به‌جز پروازهای شرکت‌کننده در رزمایش از ساعت ۷ تا ۱۱:۳۰ روز ۲۹ فروردین بر روی سایر پروازها بسته اعلام شد.

وی افزود: پیش از این با صدور اطلاعیه هوانوردی طی یک ماه گذشته به همه شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی اعلام شد که در این ساعات پروازهای مسافری و باری انجام نمی‌شود.

راهبر عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه‌ها تصریح کرد: همچنین همه ایرلاین‌های داخلی و خارجی از این موضوع مطلع هستند و باید این برنامه را به اطلاع مسافران خود رسانده و برنامه پروازی خود را طوری تنظیم کنند که خارج از ساعات اعلام شده پرواز داشته باشند.

مسافران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر برای پروازهای فرودگاه مهرآباد با شماره تلفن ۱۹۹ و برای پروازهای فرودگاه امام‌خمینی(ره) با شماره تلفن ۰۹۶۳۳ تماس بگیرند.