شناسهٔ خبر: 67682 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

روند بهسازی محور رامیان – سه راهی شاهرود سرعت می گیرد

جلسه رامیان مدیر کل راه و شهرسازی گلستان از تسریح در روند اجرای پروژه بهسازی محور رامیان - سه راهی شاهرود با تدابیر اندیشه شده در جلسه کاری امروز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان ,حسین محبوبی گفت : در نشست امروز چهارشنبه مورخ  ۹۸/۳/۱ در دفتر فرماندار شهرستان رامیان روند پیشرفت پروژه بهسازی محور رامیان – سه راهی شاهرود بررسی شد.

وی در خصوص این پروژه افزود: محور رامیان – سه راهی شاهرود به عنوان یک محور اقتصادی ، توریستی و ارتباطی بین دو استان گلستان و سمنان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از این رو طی مطالعات انجام شده بهسازی این محور در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان قرار گرفت.

محبوبی در خصوص جزئیات طرح گفت : طول طرح ۴۷کیلومتر است که ۲۸ کیلومتر آن در دست اجرا می باشد که تا کنون عملیات اجرایی بهسازی و تعریض ۱۰ کیلومتر از ابتدای محور و ترانشه بردای واحداث ابنیه فنی در طول پروژه انجام شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان ادامه داد: اعتبار تخصیص یافته تا کنون به این پروژه حدود ۱۶ میلیارد تومان بوده و پروژه فوق تا کنون حدود ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد گفتنی است در این جلسه فرماندار، دادستان و دیگر مسئولان شهرستانی  و پیمانکارمربوط حضور داشتند.