شناسهٔ خبر: 69894 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی:

ارائه تسهیلات ویژه به سرمایه‌گذاران گردشگری دریایی چابهار/ سرمایه‌گذاران بخش خصوصی شریک تجاری سازمان بنادر هستند

بازدید محمد راستاد گفت: به متقاضیان سرمایه گذاری در زمینه ساخت داخل در حوزه گردشگری دریایی و کشتی تفریحی در بندر چابهار به طور ویژه تسهیلات ارایه می شود.

 به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمد راستاد در جلسه بررسی پیشرفت طرح ها و پروژه های سرمایه گذاری در بندر چابهار، اظهار کرد: با توجه به این که بعضی قراردادها به‌دلیل نوسانات ارز دچار مشکلاتی شده‌اند، سازمان بنادر و دریانوردی از سرمایه‌گذاران این بخش حمایت می‌کند؛ سرمایه‌گذاران بخش خصوصی شریک تجاری سازمان بنادر هستند.

وی با اشاره بر این که پروژه‌ها نباید معطل تسهیلات بماند، افزود: سازمان بنادر به طرح‌های سرمایه‌گذاری بندر چابهار از محل کمیته وجوه اداره شده، تسهیلات پرداخت می‌کند.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تصریح کرد: اگر به طرح‌های سرمایه گذاری تسهیلات از محل وجوه اداره شده اعطا شود، نمی‌توان به آن یارانه ای تخصیص داد و طرح باید با اولویت تسریع پیدا می کند.

به گزارش سازمان بنادر و دریانوردی، وی در پایان گفت: به متقاضیان سرمایه گذاری در زمینه ساخت داخل در حوزه گردشگری دریایی و کشتی تفریحی در بندر چابهار به طور ویژه تسهیلات ارایه می شود.