شناسهٔ خبر: 71735 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

بهره‌برداری از ۵۹۰ پروژه صنعتی، گردشگری و ورزشی به دستور رییس‌جمهور انجام شد

محمد اسلامی امروز به دستور رییس جمهوری و با حضور وزیر راه‌وشهرسازی از ۵۹۰ پروژه صنعتی، گردشگری و ورزشی در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی تولید مسکن بهره‌برداری شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه‌وشهرسازی حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهور در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی تولید مسکن با حضور در محله تهرانسر، از ۵۹۰ پروژه صنعتی، گردشگری و ورزشی رونمایی کرد که در این مراسم از پروژه‌های فوق همزمان بهره‌برداری نیز انجام گرفت.

در این مراسم ضمن ارتباط مستقیم با رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت از افتتاح خط تولید واحد محصولات هوشمند شرکت امرسان به همراه افتتاح ۳۴ واحد صنعتی در استان تهران با سرمایه‌گذاری ۱۳۶۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۳۵۰۰ نفر در زمینه‌های نساجی، پوشاک، غذایی، سلولزی و لوازم خانگی توسط بخش خصوصی خبر داد که با دستور رئیس‌جمهور پروژه‌های فوق رونمایی و بهره‌برداری شد.

همچنین در ادامه این مراسم ضمن ارتباط مستقیم با شمیرانات، مونسان سرپرست وزارت گردشگری و میراث فرهنگی از ۲۲۶ پروژه با سرمایه‌گذاری ۲۲۱۸ میلیارد تومان خبر داد که در بین آنها بهره‌برداری از ۳۱ هتل خبر داد.

در ادامه نیز با سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان از ورامین ارتباط مسقیم برقرار شد و وی از طریق ویدئو کنفرانس از بهره‌برداری ۳۳۰ پروژه ورزشی در نقاط مختلف کشور خبر داد و همچنین اعلام کرد که در تهران ۷ پروژه شامل ۵ سالن سرپوشیده و ۲ زمین چمن مصنوعی در ورامین، اسلامشهر، بهارستان، ری و دماوند بهره‌برداری می‌شود که در مراسم فوق رئیس‌جمهور بهره‌برداری از آنها را آغاز کرد.

گفتنی است در مراسم فوق مهندس محمداسلامی وزیر راه و شهرسازی و تمامی معاونان وزارتخانه در حوزه مسکن حضور به هم رساندند.