شناسهٔ خبر: 87146 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

همزمان با اعمال محدودیت های ترافیکی:

نظارت بر مدیریت ترافیک راهها و حمل و نقل مسافری گلستان تشدید شد

نظارت بر مدیریت ترافیک راهها و حمل و نقل مسافری گلستان تشدید شد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با بیان اینکه نظارت بر مدیریت ترافیک راهها و حمل و نقل مسافری بویژه سپهتن اتوبوس ها بیشتر شده ، گفت: یکی از فرصت های کنونی برای انقطاع شیوع ویروس کرونا، استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی است که رعایت پروتکل های بهداشتی در آنها موضوعی ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (گلستان) مهدی میقانی  در جلسه شورای معاونین اداره کل به منظور هماهنگی بیشتر درون دستگاهی برای اجرای محدودیت های اعمالی ستاد ملی مقابله با کرونا در استان، افزود: از زمان اعمال محدودیت های تردد، تماس های تلفنی شهروندان با سامانه 141 و مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل و نقل استان 5 برابر شده و تمام تلاش مرکز هم پاسخگویی به این عزیزان طبق تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا در استان است.

وی اظهار داشت که راهداری و راهدارخانه ها هم تعطیلی ندارند و راهداران  در طول محور های برفگیر حضور دارند اما برای حضور فیزیکی سایر نیروهای ستادی و شهرستانی مطابق بخشنامه ابلاغی عمل می شود.

میقانی برای نظارت و تبادل اطلاعات مستمر، از مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل و نقل استان خواست که گزارش  و نمودار ترددها را مستمرا  تهیه و  ارایه کند.

استان گلستان بالغ بر 5 هزار کیلومتر انواع راه و بیش از 1500 دستگاه ناوگان عمومی حمل و نقل مسافری دارد.

 

اداره روابط عمومی