شناسهٔ خبر: 99002 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

در جریان سفر عضو کابینه دولت سیزدهم به استان فارس؛

وزير راه و شهرسازی وارد شیراز شد

سفر وزیر به استان فارس وزیر راه و شهرسازی پیش از هفتمین سفر استانی رئیس جمهور عصر امروز چهارشنبه ۲۱ مهرماه وارد فرودگاه شهید دستغیب شیراز شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی پیش از هفتمین سفر استانی رئیس جمهور عصر امروز چهارشنبه ۲۱ مهرماه وارد فرودگاه شهید دستغیب شیراز شد.  قاسمی در این سفر به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان هاي شيراز و زرقان حضور خواهد یافت. همچنین دیدار با مردم، بازدید از طرح‌ها و شرکت در جلسه شورای اداری از جمله برنامه‌های این سفر وزیر راه و شهرسازی است.

بر اساس این گزارش، وزیر راه و شهرسازي تا پایان روز پنج‌شنبه ۲۲ مهرماه در استان حضور دارد و امروز با شركت در نشست شوراي هماهنگي مديران راه و شهرسازي در استان فارس سفر خود را آغاز و سپس با حضور در محور هاي منتهي به شيراز و در نهایت شورای اداری استان فارس در روز دوم پایان می‌یابد.

بازدید از کمربندی جنوب-غرب شیراز، بازدید از محور روستایی رحمت‌آباد-زرقان، بازدید از مسکن مهر امام رضا (ع)، بازدید از قطعه ۷ آزادراه شیراز-اصفهان، شرکت در جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی، شرکت در جلسه طرح توسعه حرم مطهر شاهچراغ، و شرکت درجلسه شورای اداری استان از جمله برنامه‌های رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان فارس است.

گفتنی است در این سفرتنی چند از معاونین و مسئولان وزارت راه و شهرسازی ، مهندس قاسمي را همراهی می‌کنند.