شناسهٔ خبر: 10081 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در صورت تخصیص اعتبار اجرایی می‌شود

تکمیل محور جندق – گرمسار تا ۲ سال آینده/ تصویب طرح جامع شهرهای خور و جندق

جلسه شورای اداری شهرستان خوروبیابانک در جلسه شورای اداری شهرستان خور و بیابانک اصفهان که با حضور استاندار، برخی از نمایندگان مجلس ،فرماندار و جمعی ازمسئولان محلی این شهرستان در سالن اجتماعات این شهرستان برگزار شد در باره پروژه های راهی این استان بحث وبررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی به نقل از اداره کل راه وشهرسازی استان ،مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان با اشاره به پروژه های مهم این شهرستان گفت : محورنایین – انارک از پروژه های مهمی است که بخش عمده ای از مسیر آن زیرسازی شده و با تامین اعتبار لازم پروژه تکمیل خواهد شد که برای استفاده اهالی خور و بیابان نیز اهمیت دارد.

حجت اله غلامی با اشاره به آغاز عملیات روکش آسفالت محور خور- طبس گفت : مسیرخور-طبس از دیگر پروژه های مهم این شهرستان است که ۴۰ کیلومتر این مسیر در استان اصفهان و مابقی در استان خراسان جنوبی است که طبق تقسیمات کشوری ۳۰ کیلومتر دیگر نیز به این استان اضافه گردیده است .

 غلامی از جمله راههای ارتباطی شهرستان را که جهت تکمیل شدن نیاز به اعتبار دارند  مسیر جندق- مصر ، جندق– خور و جندق – گرمسار نام برد و با مهم دانستن محور جندق – گرمسار به لحاظ کوتاهتر کردن  مسیر استان تا تهران اظهار امیدواری کرد با تامین اعتبارات لازم ظرف ۲ سال آینده عملیات اجرایی این مسیر تکمیل شود.

مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان گفت : طرح جامع دو شهر جندق وخور مصوب شده و امیدواریم طرح جامع شهر فرخی نیز در آینده نزدیک مصوب گردد .

وی با اشاره به مشکل سرانه جمعیت برای هر نفر در شهر فرخی که ۲۶۰ متر است اظهار امیدواری کرد با ابلاغ طرح جامع شهر فرخی مشکل این شهر به طور کامل حل شود.

غلامی مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان در سفر خود به شهرستان خور و بیابانک از نزدیک با مسائل و مشکلات راه وشهرسازی این شهرستان آشنا و از پروژه های این اداره کل در شهرهای جندق ،خور وفرخی بازدید بعمل آورد .

نظر شما