شناسهٔ خبر: 100849 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل اعلام کرد:‌

 اجرای پروژه بهسازی ۱۳کیلومتر محور هشجین/ ۲۰میلیارد برای پروژه تامین مالی شده است

کلیم اله وثوقی.jpg مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: پروژه بهسازی ۱۳ کیلومتری محور هشجین سرچم با تلاش راهداران استان اردبیل در حال اجرا است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی(اردبیل)،کلیم اله وثوقی در بازدید از عملیات بهسازی پروژه ۱۳ کیلومتری هشجین ـ سرچم افزود: در سال‌های گذشته چندین پیمانکار در این پروژه مشغول به‌کار شده بودند که نتیجه چندانی حاصل نشده بود و نهایتا تصمیم بر این شد تا این پروژه به اداره راهداری استان اردبیل محول شود.

عضو شورای اداری استان اردبیل افزود: اداره کل راهداری استان اردبیل بلافاصله نسبت به انتخاب مشاور، طراحی مسیر و انتخاب پیمانکار اقدام و عملیات اجرایی پروژه آغاز شد.

مدیرکل راهداری وحمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل تصریح کرد: قطعه اول این راه به طول ۷کیلومتر هم‌اکنون در حال اجرا بوده و پیشرفت پروژه قابل توجه است.

وثوقی به اتمام عملیات خاک‌برداری و خاک‌ریزی پروژه راه هشجین ـ سرچم اشاره کرد و گفت: حدود ۲۰میلیارد تومان از منابع مختلف برای این پروژه تامین مالی شده که امیدواریم تا پایان سال کل عملیات پروژه غیر از لایه‌های روسازی به اتمام برسد تا مردم از یک راه شوسه مناسب بهره‌مند شوند.