شناسهٔ خبر: 101248 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان خبر داد:

آغاز ثبت نام قمی ها در طرح جهش تولید مسکن

صبوری مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: ثبت نام هم استان های قمی در طرح جهش تولید مسکن آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (قم)، حسن صبوری اظهار داشت: با عنایت به تامین زمین و الحاق اراضی ۵۶۰ هکتاری به شهر قم سامانه ثبت نام برای هم استانی های قمی باز شد.

وی افزود: متقاضیان مسکن در استان می‌توانند با مراجعه به سامانه ثمن به نشانی https://saman.mrud.ir/  سامانه جهش تولید مسکن، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

صبوری توضیح داد: قم، کهک، سلفچگان و دستجرد شهرهایی هستند که در مرحله اول،  متقاضیان می توانند در این شهرها نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان قم بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی هیچ گونه محدودیتی برای پذیرش متقاضیان وجود ندارد و تلاش می‌شود تا تمامی متقاضیان حائز شرایط از امکانات ایجاد شده بهره‌مند شوند. بنا بر اعلام دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، امکان ثبت‌نام به شکل شبانه‌روزی برای متقاضیان فراهم است.

صبوری گفت: متقاضیان فاز دوم که پیش از این  در شهر امیرکبیر ثبت نام کرده اند در صورت تمایل به ثبت نام در شهر قم می بایست نسبت به انصراف خود از ان مرحله اقدام و در مرحله جدید ثبت نام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم در پایان خاطر نشان ساخت: متقاضیانی که در مراحل قبل در سامانه ثبت نام کرده اند نیاز به انصراف و ثبت نام مجدد ندارند.