شناسهٔ خبر: 102385 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

در پنجمین نمایشگاه حمل‌و‌نقل، لجستیک و صنایع وابسته؛

کامیون کشنده دیما با ۴۹۰ اسب بخار قدرت توسط گروه خودروسازی مایان عرضه شد/عرضه ۲ محصول جدید بهمن‌ماه به بازار خودرو

پنجمین نمایشگاه بین المللی حمل ونقل، لجستیک و صنایع وابسته1 در پنجمین نمایشگاه حمل‌ونقل، لجستیک و صنایع وابسته، کامیون کشنده دیما با ۴۹۰ اسب بخار قدرت توسط گروه خودروسازی مایان عرضه شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مصطفوی مدیر کارخانه گروه خودروسازی مایان در پنجمین نمایشگاه حمل‌ونقل، لجستیک و صنایع وابسته در خصوص محصولات جدید، گفت:  در نمایشگاه حمل و نقل دو محصول جدید را وارد بازار ایران کرده ایم که با افتخارافتتاح این دو محصول با حضور وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت و این دو محصول جدید را از این به بعد در بازار خواهیم داشت.

مدیر کارخانه گروه خودروسازی مایان ادامه داد: ما ۴ مدل خودرو در سبد محصولات مجموعه داریم. کشنده ۴۹۰ اسب ۴۴ تن، اتوبوس شهری که به تازگی وارد سبد محصول ما شده است، خودروی باری دیما با ۱۹ تن با شاسی ۸ متر و خودروی میتسوبیشی فوسو که بیش از ۳ سال است در بازار ایران تولید و عرضه می شوند.

مصطفوی درباره رقبای خود تصریح کرد: با توجه به کامل بودن سبد محصولات ما در هر سگمنتی رقبای قوی داریم. شرکت مایان پیش‌تر در حوزه تریلی‌ها فعال بود و پریمیوم برند بازار بود. سیاست شرکت نیز بر همین اساس است که بتوانیم بهترین محصولات در گروه مسافری و باری را در سبد محصولات خود داشته باشیم و پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشیم.

وی ادامه داد: سطح کیفیت محصولات مایان مشابه هر آنچه که سال های سال این گروه به مشتریان خود ثابت کرده است، بوده و همیشه جزو صدرنشینان است.

مصطفوی با اشاره زمان عرضه این دو محصول جدید، افزود: دو محصول کشنده و میتسوبیشی فوسو در بازار عرضه کرده‌ایم. خط تولید دو محصول جدید نیز احداث و قطعا تا بهمن ماه در سبد فروش قرار می‌گیرد.