شناسهٔ خبر: 102572 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

توسط مدیر کل راه وشهرسازی کردستان انجام شد:

بازدید از پروژه های راهسازی شهرهای دیواندره، سقز وبانه

بازدیداز پروژه بزرگراهی کرمانشاه-میاندواب مدیرکل راه وشهرسازی کردستان طی بازدیدی آخرین وضعیت پروژه های راهسازی از جمله کریدور بزرگراهی غرب کشور واقع در حوزه این استان را بررسی کرد

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (کردستان )،  عرفان مرادی پنج شنبه وجمعه هفته گذشته با حضور در شهر های سقز  وبانه از پروژه های در دست اجرای راهسازی وحوزه حمل ونقل از جمله طرح ساخت بزرگراه کرمانشاه-میاندوآب بازدید واز نزدیک در جریان نحوه عملیات اجرایی و میزان پیشرفت پروژه ها قرار گرفت.

مرادی بررسی روند پیشرفت پروژه ، بررسی مشکلات احتمالی پیش رو و هم چنین راهکارهای مناسب در راستای تسریع در اجرا واتمام طرح های راهسازی را از اهم اهداف این بازدید اعلام کرد وگفت:پروژه بزرگراه کرمانشاه-میاندواب از جمله اولویت های  وزارت راه وشهرسازی در کردستان است.

وی در ادامه ضمن بازدید از پروژه راهسازی بانه-بویین اظهار کرد : با تلاشهای مجموعه مدیریتی در سطح استان و وزارت راه و شهرسازی اقدامات خوبی برای بهبود وضعیت راههای استان انجام شده و انشاا... از این به بعد نیز با تلاش مضاعف و تعاملات گسترده ضمن ادامه این روند گامهای اساسی برای توسعه بیش از پیش حوزه های حمل ونقل و مسکن استان برداشته خواهد شد.