شناسهٔ خبر: 102642 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

فرودگاه امام خمینی (ره) مهم‌ترین مرز هوایی کشور است/لزوم توجه ویژه دولت به حوزه فرودگاهی و زیرساخت‌ها برای تبدیل شدن به هاب منطقه

جلسه عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، فرودگاه امام خمینی (ره) را یکی از مهم‌ترین فرودگاه‌های بین‌المللی و با اهمیت‌ترین مرز هوایی کشور دانست.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه‌وشهرسازی، حجت الله فیروزی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با محمدمهدی کربلایی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) دیدار کرد.

در این دیدار و نشست مشترک، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فرودگاه امام خمینی (ره) یکی از مهم‌ترین فرودگاه‌های بین‌المللی و با اهمیت‌ترین مرز هوایی کشور است، گفت: به عنوان یک نماینده مجلس توجه ویژه‌ای به صنعت حمل‌و‌نقل کشور به ویژه حوزه هوایی دارم.

فیروزی با یادآوری اینکه فرودگاه دستگاهی خدماتی است، تصریح کرد: برای اینکه فرودگاه بتواند خدمات ویژه‌ای ارائه بدهد باید توجه ویژه‌ای به آن داشته باشد و دولت امکاناتی فراهم کند که نیازهای فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) رفع شود.

به‌گفته وی، با حمایت‌های دولتی فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) می‌تواند نقش خود را در حوزه خلیج فارس و منطقه ایفا کند.

فیروزی با اظهار تاسف از اینکه در دوره‌های گذشته دولت توجه خاصی به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) نداشته است، گفت: امیدوارم دولت جدید توجه ویژه‌ای در حوزه فرودگاهی و زیرساخت‌ها برای تبدیل شدن به هاب منطقه به این فرودگاه و صنعت هوایی داشته باشد تا این دستگاه بتواند خدمات ویژه و بهتری را به مسافران ارائه دهدو اطمینان آنان را بیشتر از قبل جلب کند.

به گزارش دفتر ارتباطات، اطلاع‌رسانی و اموربین‌الملل، فیروزی گفت: انتظار داریم که مجلس، دولت و تمامی متولیان این صنعت به خصوص وزارت راه و شهرسازی بتوانند با گرفتن تصمیماتی اعتبار خوب و  شرایط خوبی را برای این صنعت فراهم کنند.