شناسهٔ خبر: 102767 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

پیام تسلیت معاون وزیر راه و شهرسازی در پی درگذشت همکار راهدار در استان آذربایجان شرقی

داریوش امانی در پی درگذشت علی لسانی همکار راهدار در استان آذربایجان شرقی، داریوش امانی معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی،از اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای، داریوش امانی،معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با صدور پیامی درگذشت علی لسانی راهدار تلاشگر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی را تسلیت گفت. متن پیام به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت مرحوم علی لسانی همکار راهدار تلاشگر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هریس در استان آذربایجان شرقی که در حین خدمت و فعالیت در جاده افشرد خواجه دچار سانحه شد و جان به جان آفرین تسلیم کرد، موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.
بی شک فقدان آن مرحوم همچون دیگر راهداران عزیزی که در حین خدمت جان شیرین خود را تقدیم کردند، محسوس و خدماتش ماندگار خواهد بود.
ضمن تسلیت به خانواده بزرگوار ایشان، تمامی همکاران عزیز سازمان بویژه همکاران استان آذربایجان شرقی و جامعه راهداری و حمل و نقل جاده ای، از درگاه پروردگار منان برای آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه و برای خانواده محترم و بازماندگان ایشان، صبر،بردباری و سلامتی مسئلت می نماید.