شناسهٔ خبر: 103027 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم خبر داد:

تعطیلی بنادر گردشگری و مسافری قشم تا بهبود شرایط جوی

تعطیلی بنادر مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت: بنادر مسافری و گردشگری جزیره قشم تا اطلاع ثانوی و فراهم شدن شرایط جوی مطلوب تعطیل است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، علی اشتری با اشاره به ورود موج بارشی به هرمزگان، گفت: فعالیت‌های دریایی مانند تفریحات آبی و سفر به مراکز گردشگری دریایی شامل جزیره هنگام و جنگل‌های حرا  قشم تا اطلاع ثانوی و بهبود شرایط جوی تعطیل است.

مدیر بنادر و دریانوردی قشم ادامه داد: مسافران و گردشگران  با توجه به تعطیلی مراکز گردشگری و تعطیلی بندر مسافربری شهید ذاکری قشم، برنامه ریزی سفرهای خود را به زمان دیگری موکول کنند.

وی با بیان اینکه وزش بادهای تند جنوب شرقی باعث تلاطم دریا و اختلال در تمامی فعالیت‌های دریایی می‌شود، افزود: محدودیت و ممنوعیت اعلامی از سوی اداره بنادر و دریانوردی قشم جهت جلوگیری از مخاطرات احتمالی است.

 به گزارش سازمان بنادر و دریانوردی، اشتری از هموطنان خواست در صورت ممنوعیت تردد در بنادر استان از سفر با شناور غیر مجاز از اماکن غیر مجاز جدا خوداری کنند، در صورت تعطیلی بندر شهید ذاکری، هموطنان بنابه ضرورت می توانند از بنادر لافت و پل، با اطلاع قبلی تردد کنند.