شناسهٔ خبر: 103680 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

همزمان با ایام‌الله دهه فجر؛

پاسگاه جدید پلیس راه کرج- قزوین افتتاح می‌شود

علی زندی فر ساختمان جدید پاسگاه پلیس راه کرج- قزوین با اعتباری بالغ بر 9 میلیارد تومان همزمان با ایام‌الله دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از البرز، علی زندی‌فر، مدیر این اداره‌کل اظهار کرد: پروژه احداث پاسگاه جدید پلیس راه کرج- قزوین همزمان با ایام‌الله دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه پاسگاه در زمینی به مساحت یک هزار و 500 متر ساخته شده است و 700 مترمربع زیربنا دارد، افزود: برای این پروژه 9 میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شده و اجرای آن تاکنون 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

این مسئول در ادامه به ساخت قرارگاه پلیس راه استان البرز نیز اشاره کرد و گفت: این ساختمان با زیربنایی به متراژ دو هزار متر در زمینی به مساحت 6 هزار متر در حاشیه آزادراه کرج - قزوین محدوده پل استاندارد درحال ساخت است.

زندی‌فر توضیح داد: این پروژه با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان در حال اجراست و تاکنون 60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز ابراز امیدواری کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و تخصیص به موقع اعتبار این پروژه نیز تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.