شناسهٔ خبر: 103788 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خبر داد:

برف و کولاک محور کندوان را مسدود کرد

مازندران سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران اظهار داشت : به دلیل بارش برف و کولاک و احتمال ریزش سنگ و سقوط بهمن محور کندوان از ساعت ۶ و بیست دقیقه امروز دوشنبه ۲۷ دی تا اطلاع ثانوی مسدود است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی  (مازندران)، اسماعیل فولادی با اشاره به اینکه اکیپ های راهداری با استقرار در راه های استان در حال خدمت رسانی به مسافران و رانندگان هستند،  اظهار داشت: با توجه به بارش برف و باران ، احتمال ریزش سنگ و بهمن وجود دارد به همین دلیل از رانندگان درخواست می شود علاوه بر رعایت سرعت مطمئنه، از توقف در حاشیه مناطق مستعد ریزش سنگ که با تابلوهای هشدار دهنده مشخص شده است خودداری کنند

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خاطرنشان کرد: ۲۰۳۴کیلومتر برف روبی در سطح جاده‌های استان توسط ۳۵۰ نفر عوامل راهداری اداره کل در سطح جاده های استان با۲۵۰ دستگاه ماشین الات راهداری طی ۷۲ ساعت گذشته پاکسازی شد.

وی افزود: حدود ۱۰۰ دستگاه خودرو نیز در محور کندوان گرفتار برف و کولاک شدند که با همکاری ماموران راهداری و پلیس راه به آنها خدمات امدادی ارائه شد.

وی از کاربران جاده ای درخواست کرد : حدالامکان از مسافرتهای غیر ضروری پرهیز کنند و در صورت اجبار به سفر وسایل ایمنی و زنجیر چرخ همراه داشته باشند و درزمان انسداد اين محور، ازمحورهای هراز وسوادکوه به عنوان محور جایگزین تردد کنند.

گفتنی است کاربران جاده ای و مسافرین محترم جهت کسب اطلاع از آخرین شرایط ترافیکی و جوی محورها و همچنین اطلاع از انسدادها و یا محدویت های احتمالی موجود در سطح جاده های استان می‌توانند در هر ساعت شبانه روز با شماره تلفن گویای ۱۴۱ تماس حاصل فرمایند. همچنین سایت WWW.۱۴۱.IRو اپلیکیشن تلفن همراه۱۴۱ نیز تمامی اطلاعات لازم را در اختیار کاربران محترم قرار می‌دهد.