شناسهٔ خبر: 103791 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

همزمان با فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب:

۱۴ پروژه راهداری در استان البرز به بهره‌برداری می‌رسد

علی زندی فر همزمان با فرارسیدن ایام الله دهه فجر ۱۴ پروژه راهداری با اعتباری بالغ بر ۵۱۱ میلیارد و ۶۰۹ میلیون ریال در استان البرز به بهره‌برداری می‌رسد.

 به گزارش پایگاه خبری وزارت و راه و شهرسازی (البرز)، علی زندی‌فر، مدیر این اداره کل، اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۱۴ پروژه راهداری در سطح استان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: تعمیرات، ترمیم و مقاوم‌سازی پل‌های کرج و چالوس(خوزنکلا)، پل فلزی روستای نسا طالقان، عملیات روکش آسفالت رویه نازک ۲.۵(دو و نیم سانتی) در آزادراه کرج- قزوین(مقطع کرج- هشتگرد) و محدوده پل فردیس تا خروجی مهرویلا، احداث دیوار سنگی به جای گاردریل در محور کرج- چالوس از جمله این پروژه‌هاست.

این مسئول بیان کرد: همچنین در این ایام  پروژه‌های عملیات روکش آسفالت حفاظتی در آزادراه کرج- قزوین، درزگیری و لکه‌گیری روکش آسفالت محدوده ماهدشت- اشتهارد- بوئین زهرا، بهسازی و روکش آسفالت راه‌های روستایی ساوجبلاغ نیز به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان البرز توضیح داد: علاوه بر پروژه‌های مذکور ساختمان پاسگاه پلیس راه کرج- قزوین نیز به بهره‌برداری می‌رسد و عملیات ایمن‌سازی ۱۰ نقطه حادثه‌خیز استان نیز اجرایی می‌شود.

زندی‌فر در پایان با اشاره به اینکه پروژه بهسازی و روکش آسفالت حفاظتی محور راه‌های روستایی اشتهارد و هرین(محدوده کرج- گچسر) نیز به مناسب این ایام در استان البرز به بهره‌برداری می رسد، گفت: در مجموع برای اجرای این پروژه‌ها ۵۱۱ میلیارد و ۶۰۹ میلیون ریال هزینه شده که اعتبار آن از محل منابع استانی و ملی هزینه شده است.