شناسهٔ خبر: 103879 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در طی۵ روز گذشته صورت پذیرفت :

عملیات برف‌روبی بیش از ۳ هزارکیلومتر از محورهای کوهستانی مازندران

مازندران- راهداری زمستانی سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : با تلاش وحضور بی وقفه راهداران با ۳۳ اکیپ راهداری در ۵ روز گذشته بیش از۳ هزار و ۲۳۴ کیلومتر از محورهای کوهستانی این استان در ۶۰۱ مرحله برف روبی شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از مازندران، اسماعیل فولادی سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای  استان مازندران گفت:  با توجه به تداوم بارش سنگین برف و کولاک و كاهش دما در طی چند روز آینده در سطح محورهاي كوهستاني استان به كليه رانندگاني كه قصد تردد از محورهاي كوهستاني را دارند توصيه مي شود ضمن رعايت قوانين و مقرارت ، تجهيزات و امكانات ايمني از جمله زنجير چرخ را همراه داشته باشند.

وی ادامه داد:  هم اکنون ۳۳ اکيپ راهداري با بکار گیری ۲۵۰ دستگاه ماشين آلات راهداری و ۳۵۰ راهدار در محورهاي کوهستانی و مواصلاتي استان مستقر هستند.

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای  استان مازندران طول محورهاي برفگير مازندران را ۳۷۰۰ کيلومتر اعلام و عنوان نمود.: در حال حاضر ۲۲ راهدارخانه در محورهاي مواصلاتي استان تجهيز شده و آماده سرويس دهي به مسافران و در راه ماندگان است.

فولادی خاطر نشان ساخت: مسافرين و رانندگان محترم مي‌توانند جهت كسب آگاهي از آخرين وضعيت راهها ، انسدادها يا محدوديت‌هاي احتمالي تردد و  شرايط جوي به سايت www.۱۴۱.ir مراجعه نموده و يا با تلفن گوياي ۱۴۱ تماس حاصل فرمايند.

انتهای پیام/