شناسهٔ خبر: 103880 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان :

تلاش شبانه روزی راهداران برای پاکسازی محورکندوان ستودنی است

مازندران- راهداری زمستانی سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران اظهار داشت : تلاش شبانه روزی راهداران برای پاکسازی محورکندوان ستودنی است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهر سازی از مازندران اسماعیل فولادی گفت: به دلیل تداوم بارش برف و کولاک و احتمال ریزش سنگ و سقوط بهمن محور کندوان از ساعت ۶ و بیست دقیقه دیروز دوشنبه ۲۷ دی  مسدود  گردید و  هم اکنون این محور از هر دو طرف به دلیل ریزش برف مسدود است.

وی ادامه داد:  با توجه به بارش برف و باران ، احتمال ریزش سنگ و بهمن وجود دارد به همین دلیل از رانندگان درخواست می شود علاوه بر رعایت سرعت مطمئنه، از توقف در حاشیه مناطق مستعد ریزش سنگ که با تابلوهای هشدار دهنده مشخص شده است خودداری کنند.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خاطرنشان کرد:۳۲۳۴ کیلومتر برف روبی در سطح جاده‌های استان توسط ۳۵۰ نفر عوامل راهداری اداره کل در سطح جاده های استان با۲۵۰ دستگاه ماشین الات راهداری طی ۵ روز گذشته پاکسازی شد.

وی از کاربران جاده ای درخواست کرد : حدالامکان از مسافرتهای غیر ضروری پرهیز کنند و در صورت اجبار به سفر وسایل ایمنی و زنجیر چرخ همراه داشته باشند و درزمان انسداد اين محور، ازمحورهای هراز وسوادکوه به عنوان محور جایگزین ترددنمايند.

گفتنی است کاربران جاده ای و مسافرین محترم جهت کسب اطلاع از آخرین شرایط ترافیکی و جوی محورها و همچنین اطلاع از انسدادها و یا محدویت های احتمالی موجود در سطح جاده های استان می توانند در هر ساعت شبانه روز با شماره تلفن گویای ۱۴۱ تماس حاصل فرمایند. همچنین سایت WWW.۱۴۱.IRو اپلیکیشن تلفن همراه۱۴۱ نیز تمامی اطلاعات لازم را در اختیار کاربران محترم قرار می دهد.

انتهای پیام/