شناسهٔ خبر: 103988 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری ایلام اعلام کرد:

باز بودن راه‌های اصلی ایلام با وجود بارش برف

عکس برفروبی.jpeg مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای ایلام با اشاره به بارش برف در برخی از نقاط استان،گفت: با تلاش راهداران تمامی راه های اصلی باز بوده و تردد در آنها جران دارد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از ایلام؛ نورالله دلخواه با بیان اینکه بارش برف از بامداد امروز در برخی از شهرستان های استان شروع شده است، اظهار داشت: با توجه به بارش برف در محورهای مواصلاتی بخصوص در گردنه ها و مناطق کوهستانی استان، تردد در این مسیرها بدون زنجیر چرخ موجب ایجاد راهبندان می شود، بنابراین رانندگان برای تردد در این مسیرها حتما خودرو خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند.

وی افزود: جاده های ایلام - ایوان و ایلام - سرابله و برخی دیگر از محورهای ارتباطی میزان بارش زیاد بوده که می طلبد رانندگان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام یادآور سد: گروه های راهداری از اوایل امروز با امکانات و تجهیزات در سطح جاده های استان مشغول برف روبی، نمک پاشی و ارائه خدمات به کاربران جاده ای و مسافران هستند.

دلخواه ادامه داد: در برخی محورها چون‌ جاده ارتباطی ششدار لحظاتی ترافیکی ایجاد شد که با تلاش راهداران این‌محور بازگشایی و هم اکنون تردد به خوبی در جریان است.

وی گفت: محورهای کوهستانی چون قلاجه و تونل آزادی نیز پاکسازی مسیر انجام شده و با توجه به لغزندگی جاده تردد تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای ایلام خاطرنشان کرد: هموطنان برای اطلاع از آخرین وضعیت راهها با شماره تلفن ۱۴۱ مرکز مدیریت راهها تماس حاصل نمایند و از انجام سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

انتهای پیام/