شناسهٔ خبر: 105903 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید خبر داد:

مذاکره با وزارت تعاون برای تعیین‌تکلیف ۳۰ هزار واحد مسکن مهر در تعهد تعاونی‌ها/آمادگی برای تحویل ۸ هزار واحد مسکن مهر شهرهای جدید

علیرضا جعفری سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید با اعلام اینکه ۳۰ هزار واحد مسکن مهر باقی‌مانده شهرهای جدید در تعهد تعاونی‌هاست از مذاکره با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای تعیین تکلیف واحدهای باقی‌مانده خبر داد.

علیرضا جعفری سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، روند اتمام واحدهای باقیمانده مسکن مهر شهرهای جدید را اعلام کرد.

سرپرست شرکت عمران شهرهای با اشاره به اینکه یکی از تعهدات باقی‌مانده از سنوات گذشته شهرهای جدید در حوزه مسکن مهر است، گفت: حدود ۴۰ هزار واحد هنوز به متقاضیان تحویل نشده بود که در ایام دهه فجر امسال ۲ هزار واحد در پردیس تحویل متقاضیان شد و هم‌اکنون نیز آمادگی داریم تا حدود ۸ هزار واحد را تحویل متقاضیان بدهیم.

جعفری ادامه داد: ۱۰ هزار واحد از ۴۰ هزار واحد باقی‌مانده مسکن مهر تعیین تکلیف شده و ۳۰ هزار واحد مسکن مهر باقیمانده است.

وی اظهار امیدواری کرد تا در ادامه مسیر در هماهنگی با پیمانکاران این پروژه به زودی به اتمام برسد.

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید بخش عمده واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر را واحدهای در تعهد تعاونی‌ها برشمرد و توضیح داد: به تازگی مذاکراتی با معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی برای تعیین‌تکلیف تعاونی‌های مسکن مهر شهرهای جدید انجام شد که امیدواریم مساله واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر در تعهد تعاونی‌ها حل و به نتیجه برسد.