شناسهٔ خبر: 106786 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

با ابلاغ حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی:

مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی منصوب  شد

معارفه1.jpg با ابلاغ حکمی از سوی وزیر راه شهرسازی ،عباس یوسف زاده به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان خراسان رضوی منصوب شد.

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازی (خراسان رضوی)، با ابلاغ حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی، عباس یوسف‌زاده به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان خراسان رضوی منصوب شد.

متن حکم رسمی قاسمی وزیر راه و شهرسازی خطاب به عباس یوسف زاده به شرح زیر است:

با توجه به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی، به موجب این حکم شما را به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان خراسان رضوی منصوب می‌نمایم.

انتظار دارد با عنایت به سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و الگوی اقتصاد مقاومتی و در راستای اهداف عدالت‌ محور دولت مردمی با رعایت قوانین و مقررات، آئین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی و به‌کارگیری صحیح و مطلوب منابع و ظرفیت‌های موجود در استان نسبت به انجام وظایف و ماموریت‌های محوله در حوزه‌های راه، مسکن و شهرسازی با اولویت نهضت ملی مسکن، توسعه حمل و نقل و تامین زیرساخت‌های مربوط و بازآفرینی شهری، اقدام نمائید

همچنین ضرورت دارد در تعامل با مسئولین محلی و در راس آن استاندار محترم و ارتباط منظم با شهرداران، اهتمام ویژه به عمل آورده و موجبات تحول اساسی در حوزه ماموریت را فراهم آورید.

تاکید می‌نماید مسئولیت هماهنگی تمام ادارات کل و واحدهای زیرمجموعه سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به وزارتخانه در استان، بر عهده جنابعالی است.

توفیق روزافزون جنابعالی را در خدمت به مردم شریف استان و تلاش در جهت سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه متعال خواستارم.

گفتنی است در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی اسلامیان معاون مدیریت توسعه و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی و سید عبدالله ارجائی شهردار مشهد نیز حضور داشتند

 شایان ذکر است عباس یوسف‌زاده پیش از این در سمت مدیرعامل سازمان زمین و مسکن شهرداری خدمت کرده بود.