شناسهٔ خبر: 108169 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی؛

مدیر کل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان هرمزگان منصوب شد

وزیر امضاء وزیر راه و شهرسازی، در حکمی عباس کمالی را به عنوان مدیر کل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان هرمزگان منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، طی حکمی از سوی رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی، عباس کمالی به عنوان مدیر کل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان هرمزگان منصوب شد. در متن این حکم وزیر راه و شهرسازی به عباس کمالی آمده است:

با توجه به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی،به موجب این حکم شما را به عنوان «مدیر کل راه و شهرسازی و رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان هرمزگان» منصوب می نمایم.

انتظار دارد با عنایت به سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و الگوی اقتصاد مقاومتی و در راستای اهداف عدالت محور دولت مردمی با رعایت قوانین و مقررات، آئین نامه­ ها و دستورالعمل های ابلاغی و بکارگیری صحیح و مطلوب منابع و ظرفیت های موجود در استان نسبت به انجام وظایف و ماموریت های محوله در حوزه­ های راه، مسکن و شهرسازی با اولویت نهضت ملی مسکن، توسعه حوزه حمل ونقل و تامین زیر ساخت های مربوط و باز آفرینی شهری اقدام نمائید. همچنین ضرورت دارد در تعامل با مسئولین محلی و در راس آن استاندار محترم و ارتباط منظم با شهرداران اهتمام ویژه به عمل آورده و موجبات تحول اساسی در حوزه ماموریت را فراهم آوردید. تاکید می نماید، مسئولیت هماهنگی تمام ادارات کل و واحدهای زیر مجموعه سازمان­ها و شرکت­ های وابسته به وزارتخانه در استان، برعهده جنابعالی می باشد. توفیق روز افزون جنابعالی را در خدمت به مردم شریف استان و تلاش در جهت سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران از درگاه خداوند متعال خواستارم.