شناسهٔ خبر: 109655 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استان کرمانشاه خبر داد:

کسب نشان شایان تقدیر اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهر سازی استان کرمانشاه

کسب عنوان شایان تقدیر اداره ارتباطات اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان کرمانشاه در ارزیابی عملکرد وزارت متبوع در سطح کشور خوش درخشید.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (کرمانشاه) ، محسن سهرابی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استان کرمانشاه گفت :در نشست سراسری روئسای اداره ارتباطات و اطلاع رسانی همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی به میزبانی وزارت راه و شهرسازی  برگزار شد، از فرشید صالحی رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه  در آیتم اطلاع رسانی و تعامل با رسانه ها ، با اهدای لوح سپاس تجلیل بعمل آمد.

سهرابی تصریح کرد:در متن تقدیر از رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی آمده است: با توجه به جمع بندی عملکرد آن اداره کل در سال ۱۴۰۰ به ویژه ۶ ماهه دولت مردمی سیزدهم به پاس موفقیت اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان کرمانشاه در بخش تعامل با رسانه ها بین ادارات کل راه و شهرسازی سراسر کشورو کسب جایگاه شایان تقدیر ، از تلاش های خالصانه این مجموعه قدردانی می شود.

وی افزود:در این لوح سپاس ،به امضای سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی، اظهار امیدواری شده است: در ادامه این مسیر شاهد ارتقای روزافزون عملکرد ادارات ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی در خدمت به مردم ایران اسلامی باشیم.

شایان ذکر است ، در کنار این لوح سپاس در تقدیرنامه ای که به مقام عالی وزارت راه و شهر سازی رسیده از رئیس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان کرمانشاه  قدردانی شده و در آن آمده است : « دولت مردمی ایران قوی » برای تحقق اهداف خود از جمله عدالت، محرومیت زدایی، شفافیت و پاسخگوئی نیاز به روابط عمومی کارآمد با ماموریت های متناسب با آن دارد.

در بخشی از این تقدیرنامه آمده است: در سال ۱۴۰۱ توجه جدی روابط عمومی ها به کرامت انسانی و همدلی اجتماعی برای رسیدن به تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین آن را از اهمیت مضاعف برخوردار کرده است و به طور یقین خدمات ارزشمند و کوشش های خردمندانه و جهادی همکاران خدوم در روابط عمومی های راه و شهرسازی در حوزه حمل و نقل، مسکن و زیرساخت های مربوط موجب اطلاع رسانی صحیح فعالیت ها، آگاهی بخشی به افکار عمومی و ایجاد امید به آینده در جامعه خواهد شد.

درپایان متن تقدیر وزیر راه و شهرسازیو از روابط عمومی ها خواسته تا با تلاش مضاعف در عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی همواره آماده خدمتگذاری به مردم ایران اسلامی بوده و مصرانه در پیشبرد اهداف وزارت گام بردارند.