شناسهٔ خبر: 109776 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

با اعتباری برابر با ۱۰۰ میلیارد ریال صورت پذیرفت

بهره برداری از روکش آسفالت باند جنوبی نوبران به غرق آباد

 روکش آسفالت باند جنوبی نوبران به غرق آباد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی از اتمام عملیات اجرایی پروژه روکش آسفالت محور قدیم ساوه-همدان در محدوده نوبران تا غرق آباد به طول چهار کیلومتر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی از استان مرکزی، "مهرداد جهانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی" با اشاره به ارتقای قابل توجه روکش آسفالت راه‌ها در محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای غرق آباد طی سال گذشته از اتمام عملیات اجرای روکش آسفالت در محور قدیم ساوه-همدان حدفاصل نوبران تا غرق آباد خبر داد.

وی محور قدیم ساوه-همدان را یکی از محورهای پر تردد استان عنوان کرد و افزود: این طرح به طول چهار کیلومتر با ۱۰۰ میلیارد ریال اجرا و به بهره‌برداری رسید تا موجب فراهم ساختن رضایت کاربران جاده‌ای بویژه مردم منطقه گردد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی هر یک از راه‌های استان را یک کارگاه جاده‌ای برشمرد و افزود: در حال حاضر ۴۵ پروژه بزرگ در مجموع راه‌های استان فعال بوده که توسط پیمانکاران بخش خصوصی عملیات اجرایی آن در حال اجراست.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر طرح‌های عمرانی مذکور، اقدامات راهداری محوری و خدمات جاری در حوزه فعالیت ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ها نیز همواره برقرار بوده که بصورت شبانه‌روزی توسط راهداران خدوم سراسر استان با بهره‌گیری از تجهیزات و ماشین‌آلات سازمانی انجام می‌شود.