شناسهٔ خبر: 10978 - سرویس پربحث‌ترین اخبار
نسخه قابل چاپ

رئیس کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس خبر داد

ورود شورای حفظ حقوق بیت‌المال به موضوع زمین‌‌خواری در گردنه حیران

 سیدمحمدحسین میرمحمدی رئیس کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس از ورود شورای حفظ حقوق بیت‌المال به موضوع زمین‌خواری در گردنه حیران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، خبر زمین‌خواری در گردنه حیران این‌ روزها حواشی بسیاری را با خود همراه کرده است. پس از انتشار خبر زمین‌خواری در این منطقه موضوعات مختلفی مطرح شد, از جمله همکاری یکی از نمایندگان مجلس و برخی مسئولین در دولت‌های قبل تا کوتاهی مسئولان محلی که زمین‌خواری و تغییر کاربری ٢٦٠ هکتار از اراضی کشاورزی گردنه حیران را به آنها نسبت دادند.

در این زمینه، سیدمحمدحسین میرمحمدی رئیس کمیته زمین‌خواری مجلس شورای اسلامی، در خصوص اقدامات صورت گرفته در برخورد با متخلفین به تسنیم گفت: برای پیگیری موضوع زمین خواری در گردنه حیران شورای حفظ حقوق بیت‌المال به این موضوع ورود کرد.

وی ادامه داد: همچنین مقام قضایی استان گیلان نیز ضمن بررسی این موضوع، به دنبال شناسایی متخلفین است تا براساس قانون با آنها برخورد شود.

رئیس کمیته مبارزه با زمین‌خواری مجلس با بیان اینکه متاسفانه زمین‌خواری در کشور زیاد است و در حال حاضر موضوع گردنه حیران افشا شده است، گفت: کمیته زمین‌خواری مجلس هنوز در مورد زمین‌خواری در این گردنه ورود نکرده و جلسه‌ای در این زمینه نداشته‌ایم.

نظر شما