شناسهٔ خبر: 109794 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

پیشرفت ۴۰ درصدی پروژه تعریض محور قزلحصار

قزلحصار مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای البرز از پیشرفت ۴۰ درصدی پروژه تعریض محور قزلحصار خبر داد و گفت: طبق برنامه‌ریزی انجام شده و در صورت تخصیص به موقع اعتبار این پروژه در اسرع وقت تکمیل می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی  البرز، علی زندی‌فر، اظهارکرد: جاده قزلحصار یکی از محورهای پرترافیک استان البرز است که بنا به درخواست‌های مکرر مردمی و با هدف کاهش بار ترافیکی عملیات تعریض این محور از دی‌ماه سال گذشته آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه این پروژه به طول ۶ کیلومتر(باند غربی و شرقی) با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان در حال اجراست، گفت: اجرای پروژه در باند غربی به طول دو کیلومتر در مرحله اجرای لایه اساس و یک کیلومتر باقی مانده در مرحله خاکبرداری و خاکریزی است.

این مسئول افزود: در باند شرقی نیز دو کیلومتر از طول محور در مرحله اجرای اساس و تقریبا آماده آسفالت است که به زودی انجام و اجرای پروژه در یک کیلومتر باقی‌مانده نیز پس از پایان این مرحله آغاز می‌شود.

زندی‌فر با بیان اینکه در مجموع تاکنون برای پروژه تعریض محور قزلحصار چهارمیلیارد تومان هزینه شده است، گفت: اجرای این پروژه تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و براساس برنامه‌ریزی انجام شده و در صورت تخصیص به موقع اعتبار در اسرع وقت تکمیل می‌شود