شناسهٔ خبر: 11058 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

بررسی تجارب تسهیلگری محله‌های هرندی، باغ آذری، ارومیه و خزانه در یک نشست

نشست تسهیل گری محله شرکت عمران و بهسازی شهری ایران در نشستی تخصصی با موضوع «تسهیلگری» در فرایند بهسازی و نوسازی بافت‌های ناکارامد شهری، به تجارب محله‌های هرندی، باغ آذری، ارومیه و خزانه می‌پردازد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی، نشست سوم از دفتر ششم سلسله نشست‌های موضوعی شرکت عمران و بهسازی شهری ایران به موضوع تسهیلگری اختصاص دارد و کارشناسان در آن به  بررسی تجارب محله هرندی، باغ آذری، ارومیه و خزانه می‌پردازند.

این نشست با سخنرانی مهدیه پورشاد و جمشید گراوند برگزار می‌شود و دکتر پویا علاءالدینی، دکتر محمدرضا واعظ مهدوی و دکتر گیتی اعتماد به عنوان اعضای پنل در آن حضور خواهند داشت. مجید روستا عضو هیئت مدیره شرکت عمران و بهسازی شهری ایران نیز به عنوان دبیر علمی در نشست حضور دارد. 

نشست اول این دوره از سلسله نشست‌ها که پنجم مرداد ماه برگزار شده بود به بررسی تجارب خانه محله‌های شیراز، شیخ علی چوپان و دفاتر سهل‌آباد اختصاص یافته بود.

«بررسی تجارب محله هرندی، باغ آذری، ارومیه و خزانه» نهم شهریور ۱۳۹۴ از ساعت ۱۴ در سالن اجتماعات شرکت مادرتخصصی عمران و بهسازی شهری ایران برگزار می‌شود.

شرکت عمران و بهسازی شهری ایران بالاتر از میدان ونک، خیابان شهید خدامی، پلاک یک واقع شده است. /

نظر شما