شناسهٔ خبر: 111016 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اعلام کرد:

پاسخگویی به بیش از ۵۰ تماس مردمی در قالب اجرای طرح طوس در خوزستان

روکش آسفالت محور کرمان – جوپار با روش بلوپچر لکه گيری شد مدیرکل راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از پاسخگویی به بیش از ۵۰ تماس مردمی در قالب اجرای طرح طوس در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از خوزستان، محمد جولانژاد اظهار کرد: از  شروع اجرای طرح طوس با آغاز دهه کرامت تاکنون، ۵۷ تماس مردمی با سامانه ۱۴۱ استان برقرار شد.

وی با بیان اینکه این طرح گزارش مشکلات راه ها از سوی مردم توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به اجرا رسید، افزود: عمده موارد گزارش شده در تماس های مردمی رفع نقص حفاظ‌های آسیب دیده، رفع چاله‌های مخاطره آمیز در جاده‌ها، رفع مخاطرات منجر به محدودیت تردد جاده‎ای، آشکارسازی موقعیت غیر منتظره و مخاطره آمیز و رفع عیب تابلوها و علائم در سطح محورهای استان بوده است.

مدیرکل راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد: گشت های راهداری بلافاصله پس از اعلام گزارش های مردمی در محل حضور یافته و نسبت به رفع مشکلات مطرح شده اقدام می کردند.

جولانژاد با بیان اینکه اجرای این طرح در سطح محورهای خوزستان ادامه دارد، اظهار کرد: مردم می توانند مشکلات ایمنی راه های استان را به سامانه ۱۴۱ گزارش کنند.