شناسهٔ خبر: 111079 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای خبرداد:

عملیات بهسازی و آسفالت راه های روستایی محمود آباد مازندران

صفری- فریدونکنار رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان محمودآباد از عملیات بهسازی و روکش آسفالت راه روستایی شهرستان محمودآباد به طول یک و نیم کیلومتر با اعتباری بالغ بر15 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهر سازی (راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران) ،ماشاله صفری اظهار داشت: روکش آسفالت راه روستایی اسلام آباد-گل محله- سی جارون آغاز گردید.

وی تصریح کرد: راه روستایی به عنوان قسمتی از توسعه روستایی، یکی از فعالیت‌ها اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای را تشکیل می‌دهد که شامل حفظ و نگهداری راه‌های روستایی اعم از ترمیم و لکه‌گیری آسفالت، خط‌کشی راه‌های آسفالته، نصب علائم، شانه سازی و پاک‌سازی حریم راه‌های روستایی و ... است

 صفری در ادامه به اقدامات ایمن سازی این اداره در سطح محورهای تحت پوشش خود اشاره و تصریح نمود : اقدامات ایمن سازی از قیبل تامین روشنایی و رفع خاموشی ، پاکسازی و زیبا سازی حریم راه ها ، شانه سازی ،رنگ آمیزی پایه های تابلو و نرده های پل ، آشکار سازی نقاط پر تصادف ، نصب انواع علائم اخطاری قوس ، مسیرنما و خطر نما ، تعمیر و بازسازی و نصب گاردریل ، ساماندهی و افزایش اثر بخشی علایم در طول محورها تنها بخشی از اقدامات ایمن سازی این اداره  می باشد.