شناسهٔ خبر: 111285 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

تغییرات مدیریتی در سازمان‌ها با هدف ایجاد تعادل و پیش‌برندگی رخ می‌دهند

فخاری مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به اینکه هدف از انجام تغییرات در سازمان‌ها ارتقای وضع موجود به سمت وضعیت مطلوب و ایده‌آل است، گفت: انتظار ما از هر تغییری انتظار پیش‌برندگی و ایجاد خلاقیت، فکر، حرکت و جنبش در سازمان است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، علیرضا فخاری مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن در نشست تکریم و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع، معاون املاک و حقوقی، مدیرکل دفتر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه و مدیرکل امور مالی و ذیحسابی این سازمان خاطر نشان کرد: تغییر مدیران در سازمان به معنای بی اعتمادی به مدیران گذشته نیست بلکه به معنای تعادل بخشی در اجرای ماموریت‌های سازمانی است.

وی با بیان اینکه یاسر برخورداری از ظرفیت بالای مدیریتی در سطح ملی بهره‌مند است، اضافه کرد: ایشان نیرویی جوان و با انگیزه هستند که درایت و تسلط بالایی بر حوزه های اقتصادی روز دارند و می‌توانند این سازمان را در انجام ماموریت‌ها به پیش برند.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن همچنین با اشاره به اینکه معاونت املاک و حقوقی دامنه اثرگذاری بسیار بالایی در ماموریت‌های سازمان متبوعش دارد، ادامه داد: حضور آقای رضایی به عنوان معاون املاک و حقوقی و حضور ایشان در نقش های اجرایی می‌تواند نقش آقای مالکی را در حوزه راهبردی سازمان تقویت کند.

فخاری با تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات محسن رضیعی معاون پیشین توسعه مدیریت و منابع و سعید هدایتی مدیرکل سابق امور مالی و ذیحسابی سازمان ملی زمین و مسکن ابراز امیدواری کرد که سازمان ملی زمین و مسکن بتواند در بخش‌های دیگری از خدمات و ظرفیت‌های آن‌ها بهره‌مند شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان ملی زمین و مسکن معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین برای داوود سیاری مدیرکل جدید دفتر منابع انسانی، پشتیبانی و رفاه و علی غلامپور مدیرکل جدید امور مالی و ذیحسابی سازمان ملی زمین و مسکن در سمت جدید آرزوی توفیق کرد.