شناسهٔ خبر: 111437 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

با اجرای عملیات رهاسازی سنگ های معلق:

ایمنی در محور کندوان ارتقا یافت

مازندران- مهندس جهانیان مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران اظهارداشت :با اجرای عملیات رها سازی سنگ های معلق و ترانشه‌های باز ریزشی، ایمنی در محور کندوان ارتقا یافت.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهر سازی از  مازندران ، حسن جهانیان از اجرای طرح لق گیری ترانشه و رها سازی سنگ های معلق دیوارهای کناری محور کندوان در حد فاصل اوجانو تا پل زنگوله توسط راهداران خبر داد.

وی گفت:با توجه به کوهستانی بودن محور کرج-چالوس و ریزش سنگ از کوه، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران با شناسایی نقاطی که بیشتر در معرض خطر است، با بررسی های دقیق اقدام به لق گیری  می نماید تا خطرات را در این مسیر به حداقل کاهش دهد و ارتقای ایمنی را در محور کرج-چالوس افزایش دهد.

جهانیان خاطر نشان ساخت: جاده کوهستانی کرج- چالوس از مسیرهای پرتردد و پرحادثه کشور محسوب می شود، طول این مسیر حدود 162 کیلومتر است که نیمی از آن در استان البرز و مابقی آن در حوزه استحفاظی استان مازندران قرار دارد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران تاکید کرد: رانندگان عزیز لطفاً برای جلوگیری از حوادث احتمالی با مامورین پلیس راه و راهداری همکاری فرمایید.